بارگیری...

چاشنی باربیکیو

بازدید : 16823

دسته بندی : چاشنی های فست فودی


چاشنی باربیکیو به جهت داشتن طعم دودی مانندش، بسیار محبوب و پُر استفاده می باشد. این چاشنی ترکیب ادویه های کاملا طبیعی بوده و فاقد هرگونه مواد نگهدارنده می باشد.کد محصول : 1148

قیمت: 82,000 تومان


کد محصول : 3531

قیمت: 144,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

چاشنی باربیکیو 

چاشنی باربیکیو به جهت داشتن طعم دودی مانندش، بسیار محبوب و پُر استفاده می باشد.

از این چاشنی خوشمزه می توان جهت طعم دار نمودن سیب زمینی سرخ کرده، پوره سیب زمینی، انواع سُس، انواع غذاهای فست فودی و حتی غذاهای ساده مانند نمیرو یا املت استفاده کرد. 

برای استفاده از طعم دهنده باربیکیو می توان بعد از پخت به مقدار لازم بر روی غذا ریخته و استفاده نمود.

 

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه

برای این‌که یک سیب‌زمینی ترد و پفکی و لذیذ درست کنیم ابتدا باید سیب ‌زمینی‌ها را «بلانچ» کرد. برای بلانچ کردن ابتدا باید سیب ‌زمینی‌ها را به اندازه های بزرگ و خلالی شکل در آوریم. بهتر است قطر سیب ‌زمینی‌ها کم نباشد و کمی ضخیم باشند. روش بلانچ کردن به این شکل است که در قابلمه ای مناسب، آب را جوش می آوریم و سپس یک تا سه دقیقه سیب ‌زمینی‌ها را داخل آب جوش قرار می دهیم. بعد از این مدت بلافاصله سیب ‌زمینی‌ها را در آب سرد ریخته و آبکش می کنید. باید دقت نمود که نباید سیب زمینی ها مدت طولانی داخل آب جوش باشند تا بپزند، چرا که نرم می شوند و حالت تردی خود را از دست می دهند.

پس از آبکش آن ها را روی دستمال تمیزی می ریزیم تا خشک شوند. آن وقت در یک نایلون سیب زمینی ها را ریخته و به مدت ۲ الی ۳ ساعت در فریزر قرار می دهیم .سپس سیب زمینی ها را از فریزر خارج می کنیم و اگر به یکدیگر چسبیده بودند آرام جدایشان می کنیم.

در این هنگام در دستگاه سرخ‌ کن یا در ماهیتابه گود یا قابلمه، با روغن داغ فراوان، شروع می کنیم به سرخ کردن سیب زمینی ها. سیب‌زمینی‌های سرخ شده را روی یک دستمال تمیز یا کاغذ روغنی قرار می دهیم تا روغن های اضافی گرفته شود. سپس از چاشنی باربیکیو بر روی آن ریخته و دیگر بدون اضافه نمودن ادویه ای، مشغول سرو سیب زمینی ها می شویم. طعم خوشمزه ی دودی چاشنی باربیکیو سبب شده است تا سیب زمینی ها هم آن طعم را به خود گرفته و نسبت به سایر سیب زمینی ها خوشمزه و لذیذتر باشند.

محصولات مرتبط