بارگیری...

فلفل سیاه ناساب

بازدید : 10026

دسته بندی : ادویه جات


فلفل سیاه از نظر طب سنتی دارای طبع گرم و خشکی می باشد. این ادویه ی پر مصرف خواص و فوایدی بسیاری دارد. علاوه بر طعم دار نمودن غذا از فلفل سیاه جهت درمان برخی بیماری ها نیز استفاده می شود. افرادی که دان فلفل سیاه را تهیه می کنند باید توجه داشته باشند که باید پس از خرید دانه ها را توسط فلفل ساب آسیاب کنند و سپس استفاده نمایند. در بعضی از غذاها که مشخص بودن تکه های درشت فلفل سیاه در غذا مهم می باشد استفاده از دان فلفل سیاه بهتر از استفاده از پودر فلفل سیاه می باشد.
با این وجود فروشگاه اویس پودر فلفل سیاه را بدون ناخالصی و مواد افزودنی و تقلبی، به صورت تازه و طبیعی در بسته بندی های شیک و بهداشتی خدمت شما مشتریان عزیز عرضه می نماید. جهت خرید بر روی عکس کلیک نمایید.کد محصول : 1561

قیمت: 128,000 تومان


کد محصول : 1560

قیمت: 139,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

فلفل سیاه ناساب

فلفل سیاه از نظر طب سنتی دارای طبع گرم و خشکی می باشد.

این ادویه ی پر مصرف خواص و فوایدی بسیاری دارد. علاوه بر طعم دار نمودن غذا از فلفل سیاه جهت درمان برخی بیماری ها نیز استفاده می شود. افرادی که دان فلفل سیاه را تهیه می کنند باید توجه داشته باشند که باید پس از خرید دانه ها را توسط فلفل ساب آسیاب کنند و سپس استفاده نمایند.

در بعضی از غذاها که مشخص بودن تکه های درشت فلفل سیاه در غذا مهم می باشد استفاده از دان فلفل سیاه بهتر از استفاده از پودر فلفل سیاه می باشد.


با این وجود فروشگاه اویس پودر فلفل سیاه را بدون ناخالصی و مواد افزودنی و تقلبی، به صورت تازه و طبیعی در بسته بندی های شیک و بهداشتی خدمت شما مشتریان عزیز عرضه می نماید. جهت خرید بر روی عکس کلیک نمایید.

خرید فلفل سیاه

خواص فلفل سیاه

1- فلفل سیاه خون غلیظ را سبک میکند.

2- مقوی معده است و بادشکن می باشد.

3- برای بهبود جذام مؤثر می باشد.

4- فلفل سیاه مقوی اعصاب و سیستم عصبی می باشد.

5- با از بین بردن سلول های چربی باعث کاهش وزن می شود.

6- فلفل سیاه با افزایش اسید هیدروکلریک در معده ، به هضم غذا کمک می کند.

7- ادرار آور می باشد و سبب تعریف می شود.

8- در درمان سرماخوردگی، سینوزیت و گرفتگی بینی مؤثر می باشد.

9- رگ های خون را تمیز نگه می دارد.

10- فلفل سیاه در بهبود عملکرد معده نقش مفیدی دارد.

محصولات مرتبط