بارگیری...

ادویه پاپریکا اعلاء

بازدید : 8373

دسته بندی : ادویه جات


ادویه پاپریکا نوعی چاشنی است که از آسیاب فلفل دلمه ای و فلفل تند خشک شده و فلفل شیرین تهیه می شود. طعم پاپریکا در مقایشه با فلفل قرمز و فلفل هندی که به عنوان ادویه های تندی شناخته می شوند تا حدودی ملایم تر است. این به این خاطر است که میزان کپسایسین موجود در فلفل پاپریکا پاین است. رنگ پاپریکا بر اساس فلفل های موجود در آن از قرمز یا نارنجی روشن تا قرمز تیره متفاوت است.کد محصول : 1211

قیمت: 64,000 تومان


کد محصول : 1212

قیمت: 108,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

ادویه پاپریکا چیست؟

دویه پاپریکا نوعی چاشنی است که از آسیاب فلفل دلمه ای و فلفل تند خشک شده و فلفل شیرین تهیاه می شود.

طعم پاپریکا در مقایشه با فلفل قرمز و فلفل هندی که به عنوان ادویه های تندی شناخته می شوند تا حدودی ملایم تر است.

این به این خاطر است که میزان کپسایسین موجود در فلفل پاپریکا پاین است. رنگ پاپریکا بر اساس فلفل های موجود در آن از قرمز یا نارنجی روشن تا قرمز تیره متفاوت است.

طعم و رنگ ادویه پاپریکا

از ادویه پاپریکا برای خوش رنگ شدن غذا و بهبود طعم غذا استفاده می شود.

وقتی پاپریکا در برابر حرارت قرار می گیرد، رنگ و طعم دلپذیری را به غذا هدیه می دهد. اگر قصد دارید بدون تغییر در طعم غذا، از رنگ زیبای پاپریکا استفاده کنید، کافی است مقدار کمی از این ادویه را به غذایتان اضافه نمایید. برای این کار ابتدا پیش از افزودن پاپریکا به هر غذایی، کمی آن را در روغن تفت دهید.

تفاوت پاپریکا اعلاء اویس با پاپریکای معمولی در طعم و رنگ و عطر آن می باشد. اگر می خواهید ادویه پاپریکا رنگ و عطر و مزه ی بیشتری داشته باشد از این نوع پاپریکا خریداری نمایید.

خواص پاپریکا

محصولات مرتبط