بارگیری...

چاشنی پیاز جعفری

بازدید : 24833

دسته بندی : طعم دهنده


موارد کاربرد این ادویه خوش طعم جهت طعم دار نمودن سیب زمینی سرخ شده ، انواع سس ، ماست، دورچین سالاد، پاپ کرن می باشد.کد محصول : 1161

قیمت: 69,000 تومان


کد محصول : 1160

قیمت: 118,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

ادویه پیاز جعفری

ادویه پیاز جعفری یکی دیگر از طعم دهنده های محبوب و پُر طرفدار می باشد. طعم خاص و خوشمزه پیاز و جعفری سبب شده است تا همه از چاشنی پیاز جعفری در اکثر غذاهایشان استفاده کنند.

کاربرد ادویه پیاز جعفری در غذهایی همچون سوپ ، ترشی ، سالاد ، پفک ، چیپس ، پاپ کرن ، سس ، سیب زمینی سرخ کرده ، املت و نیمرو می باشد. چاشنی پیاز جعفری ترکیب شده از ادویه های تازه و طبیعی می باشد و فاقد هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده ای است. این مهم درسلامتی مشتریان نقش بسزایی دارد.

چه خوب است که خود ، روش و اصول تغذیه صحیح را رعایت کنیم و به فرزندانمان آموزش دهیم. مضرات چیپس های آماده ی صنعتی با طعم پیاز جعفری به قدری زیاد است که از شمارش و حوصله خارج است. بعضی از این مضرات را در قسمت چاشنی سرکه نمکی می توانید مطالعه نمایید.

گذشته از مضرات روغن سوخته و سیب زمینی های مانده ، طعم دهنده هایی که در این چیپس ها استفاده می شود طبیعی نبوده و تماما اسانس و مواد نگهدارنده می باشد. تمام این امور دست به دست هم می دهند که سلامتی ما و اطرافیانمان را به خطر بی اندازند و یک عمر پشیمانی را با خود به همراه آورد.

اما فروشگاه اویس سلامتی مشتریانش را در درجه اول ملاک قرار داده است و این نوید را به ایشان می دهد که در تمامی چاشنی ها و طعم دهنده ها ، ادویه های استفاده شده 100% طبیعی می باشند و از هیچ گونه مواد نگهدارنده ای در ترکیبات استفاده نشده است.

طرز تهبه چیپس پیاز جعفری خانگی

طرز تهیه چیپس پیاز جعفری خانگی

ابتدا سیب زمینی ها را به صورت لایه های نازک برش زده و کاملا آبکشی می نماییم. سپس آن ها را با دستمال پارچه ای خشک می کنیم. برای ترد شدن بهتر است نیم ساعت سیب زمینی ها را داخل ظرف آب قرار دهیم.

سپس درون تابه به اندازه ی دو بند انگشت روغن می ریزیم و منتظر می مانیم تا روغن داغ شود. بعد سیب زمینی ها را درون تابه قرار داده و منتظر می مانیم تا رنگشان قهوه ای – طلایی شود. هنگامی که تغییر رنگ سیب زمینی ها را مشاهده کردیم یکی یکی آن ها را خارج کرده و بر روی دستمال کاغذی قرار می دهیم تا روغن های اضافیش گرفته شود. در این لحظه کافی است چاشنی پیاز جعفری را برداشته و به مقدار دلخواه بر روی چیپس ها بپاشیم تا طعم و مزه ی پاز جعفری بدهد. پس از پاشیدن ادویه پیاز جعفری به چیپس ها دیگر نیاز به اضافه کردن ادویه ای مانند نمک و فلفل و... نمی باشد چرا که در چاشنی پیاز جعری تمام ادویه های لازم قرار داده شده است

پفک پیاز جعفری

به مقدار لازم از چشانی پیاز جعفری بر روی پفک ها بپاشید و آن ها را به هم بزنید تا کامل مخلوط شود. سپس نوش جان نمایید.

پفیلا پیاز جعفری

پس از آماده شدن پاپ کرن ، به میزان دلخواه از چاشنی پیاز جعفری بر روی مواد ریخته و سپس هم بزنید تا تمامی پاپ کرن ها با ادویه پیاز و جعفری ترکیب شود.

سس پیاز جعفری

برای تهیه و ساخت سس پیاز جعفری کافی است از چاشنی پیاز جعفری به میزان لازم در سس مایونز ریخته و کاملا هم بزنید تا مواد با هم مخلوط شود و بعد از آن استفاده نمایید.

الینا ایوبی سه شنبه 27 آبان 1399

باسلام. بنده این نوع محصولتون را با پاپ کرن خانگی که خودم درست کردم مخلوط کردم عالی و بی نظیر شد طعم و عطرش. ممنون از محصولات خوبتون

پاسخ مدیر به الینا ایوبی سه شنبه 27 آبان 1399

سلام وقت بخیر. خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب نماییم. به امید دیدار مجدد شما