بارگیری...

پودر غوره | گرد غوره

بازدید : 20506

دسته بندی : ادویه جات


پودر غوره ادویه ی خاص و خوشمزه ای است که در بعضی از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. پودر غوره جایگزین بسیار مناسبی به جای آبغوره می باشد و استفاده از آن راحت و آسان می باشد. جهت ترش کردن بعضی از غذاها از گرد غوره استفاده می کنند.کد محصول : 1156

قیمت: 47,000 تومان


کد محصول : 1248

قیمت: 74,000 تومان


کد محصول : 1617

قیمت: 148,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151164580 09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر غوره

پودر غوره ادویه ی خاص و خوشمزه ای است که در بعضی از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. پودر غوره جایگزین بسیار مناسبی به جای آبغوره می باشد و استفاده از آن راحت و آسان می باشد. جهت ترش کردن بعضی از غذاها از گرد غوره استفاده می کنند. لازم به ذکر است که مجموعه اویس پودر غوره کاملا طبیعی و تازه را در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما عزیزان عرضه می کند. همچنین هیچ گونه مواد افزودنی یا اسانس و ناخالصی در پودر غوره به کار برده نشده است و 100% طبیعی می باشد.

پودر غوره برای لاغری

پودر غوره از جمله ادویه هایی می باشد که جهت لاغری استفاده می شود. چون نمی شود از آبغوره در بیشتر غذاها استفاده کرد و اکثرا برای انواع سالاد استفاده می شود لذا پودر غوره جایگزینی مناسب به جای آبغوره می باشد. پودر غوره حاوی اسیدهای بسیاری می باشد که چربی خون را کاهش داده و سبب دفع سموم بدن از طریق کلیه ها می شود. و از آنجایی هم که پودر غوره از جمله ادویه های کم کالری محسوب می شود، لذا استفاده آن در انواع سالادها و غذاها می تواند نتیجه مطلوب و مؤثری داشته باشد.

چون بعضی از افراد به اشتباه برای کاهش وزن، آبغوره را به صورت ناشتا مصرف می کنند، لذا نباید پودر غوره را با آب مخلوط کرد و ناشتا مصرف نمود چرا که در این صورت می تواند به مخاط دستگاه گوارش آسیب وارد کرده و آن را مستعد زخم کند.

پودر غوره چگونه درست می شود؟

برای تهیه گرد غوره ابتدا نیاز به غوره هایی داریم که هسته نداشته باشد که بهترین گزینه برای این کار انگور عسکری می باشد. غوره ها را شسته و درون صافی قرار می دهیم تا آب اضافه آن نیز گرفته شود. سپس دانه های انگور را از شاخه های جدا کرده و درون ظرفی قرار می دهیم. سپس کمی نمک بر روی دانه های غوره پاشیده و آن را با غوره ها مخلوط می کنیم.

در ادامه برای خشک کردن دانه های غوره، پارچه ی نخی تمیزی را بر روی یک سینی قرار می دهیم و بعد غوره ها را روی پارچه ها قرار داده و بر روی غوره ها توری کشیده و در مقابل آفتاب قرار می دهیم. توری هم از این جهت بر روی غوره ها قرار می دهیم که گرد و خاک بر روی غوره ها قرار نگیرد و حشره هم روی غوره ها نشیند.

بعد از دو روز توری را از روی غوره ها برداشته و غوره ها را جا به جا می کنیم تا تمامی آن ها یکدست خشک شود و بعد دوباره روی غوره ها توری کشیده و در معرض تابش آفتاب قرار می دهیم.

سپس بعد از 6 روز دوباره توری را از روی غوره ها برداشته و دانه های غوره را هم زده و جا به جا می کنیم و بعد توری را روی غوره ها کشیده و دوباره در مقابل تابش نور آفتاب قرار می دهیم.

دوباره بعد از 10 روز سینی غوره ها را آورده و می بنیم تا چه اندازه غوره ها خشک شده اند. البته خشکی غوره ها بستگی به میزان تابش نور خورشید در هر منطقه دارد.

بعد از آنکه غوره ها کامل خشک شدند نوبت به آسیباب کردن آن ها می رسد. لذا آن ها درون دستگاه آسیاب ریخته و شروع به پودر کردن غوره ها می کنیم. بعد از آسیاب کردن غوره ها، پودر غوره به دست آمده را الک می کنیم. سپس گرد غوره ی ما آماده است و می توانیم از این ادویه در غذاهای مورد علاقه استفاده کنیم.

التبه لازم به ذکر است که تمامی مراحل بالا کمی مشکل و زمان بر است لذا فروشگاه اویس جهت رفاه حال شما عزیزان، پودر غوره کاملا طبیعی و تازه و با کیفیت را در بسته بندی های شیک و تمیز عرضه می نماید.

محصولات مرتبط