بارگیری...

چاشنی سرکه نمکی

بازدید : 3302

دسته بندی : طعم دهنده


پودر سرکه یکی از محبوبت ترین و رایج ترین طعم دهنده ها می باشد. همگی ما تجربه خوردن چیپس سرکه نمکی یا بادام سرکه ای یا پفک هندی سرکه نمکی را داشته ایم به طوری که در بعضی جزء علایق غذاییمان شده است.قیمت: 12,000 تومان


قیمت: 22,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05137243137 تماس بگیرید

 

پودر سرکه نمکی

پودر سرکه یکی از محبوبت ترین و رایج ترین طعم دهنده ها می باشد. همگی ما تجربه خوردن چیپس سرکه نمکی یا بادام سرکه ای یا پفک هندی سرکه نمکی را داشته ایم به طوری که در بعضی جزء علایق غذاییمان شده است. اما مضرات چیپس های آماده در این است که استفاده از روغن های بی کیفیت و نامطلوب وسوخته در این چیپس ها سبب شده است تا مصرف کننده با خوردن یک بسته چیپس در روز چیزی معادل نوشیدن 5 لیتر روغن در سال را وارد بدن خود کند. مصرف بیش از حد این مواد عامل افزایش خطر چاقی، فشار خون بالا، دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی است. در کودکان مصرف بیش از حد چیپس موجب می شود که آنها در مسیر زندگی با زندگی غیر سالم قدم بگذارند.

همچنین استفاده از سیب زمینی کِرم خورده و طعم دهنده های غیر مجاز سبب شده است که عامل مضرات و خطرناک بودن آن ها افزایش پیدا کند. استفاده از جوهرنمک به جای پودر سرکه در چیپس های سرکه ای عامل سرطان و مریضی ها را بیش از قبل بالا می برد.

پس اگر به فکر سلامتی خود و اطرافیانتان هستید، به جای استفاده از چیپس های آماده می توانید به راحتی در منزل، چیپس خانگی سرکه نمکی درست کنید. در این صورت خیالتان راحت است که مواد استفاده شده، طبیعی می باشد و ضرری برای بدن ندارد.

چاشنی سرکه نمکیخرید پودر سرکه نمکی

طعم دهنده سرکه نمکی اویس تشکیل شده از پودر سرکه طبیعی و نمک می باشد و فاقد هرگونه اسانس و مواد افزودنی دیگری است. با پودر سرکه نمکی می توانید چیپس سرکه نمکی، بادام سرکه نمکی، پفک هندی سرکه نمکی برای خود و اطرافیان درست کنید و خیالتان از بابت طبیعی بودن محصولات راحت و آسوده باشد.

خوب است که عادت های غلط نظیر خریدن چیپس های آماده و... را جایگزین عادت های درست بکنیم. وقتی می توانیم چیپسی سالم درست کنیم، چرا به بدن خود ضرر وارد کنیم و سلامتی بدنمان را به خطر بی اندازیم و چیپس های آماده را خریداری نماییم؟ سلامتی نعمت بسیار بزرگی است که با رعایت نکردن مسائل جزئی به راحتی در خطر می افتد و پشیمانی و ندامت را تا آخر عمر به همراه می آورد.

 برای مشاهده و خرید دیگر طعم دهنده های طبیعی ، بر روی کلمه کلیک کنید.