بارگیری...

دارچین سیگاری

بازدید : 11029

دسته بندی : سایر محصولات


دارچین سیگاری فروشگاه اویس در وزن مشخص شده و بسته بندی شیک و تمیز خدمت مشتریان عزیز ارائه می گردد. کیفیت درجه یک چوب دارچین و تمیزی بسته بندی از اولیت های اولِ مجموعه ی اویس می باشد.

سایز:


کد محصول : 1362

قیمت: 144,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

دارچین سیگاری چیست؟

دارچین سیگاری نوعی دارچین مرغوب می باشد که دارای عطر بسیار و طعم ملایمی می باشد. زیبایی و یکدست بودن دارچین سیگاری سبب شده است تا بیشتر از این نوع دارچین استفاده شود و در صنعت شیرینی پزی و آشپزی مورد مصرف قرار گیرد. دارچین سیگاری از جمله ادویه های پر مصرف است که از پوست داخلی درخت کوچکی به نام سینامومام گرفته می شود. از دارچین علاوه بر استفاده در صنعت آشپزی، در صنعت داروسازی و طب سنتی برای درمان نیز استفاده می شود.

دارچین سیگاری فروشگاه اویس در وزن مشخص شده و بسته بندی شیک و تمیز خدمت مشتریان عزیز ارائه می گردد. کیفیت درجه یک چوب دارچین و تمیزی بسته بندی از اولیت های اولِ مجموعه ی اویس می باشد.

خواص دارچین سیگاری

دارچین سیگاری خواص بسیار زیاد و فراوانی دارد که به بعضی از آن ها اشاره می گردد:

اولین و بارزترین مصرف دارچین جهت درمان دیابت و کنترل قند خون می باشد. مصرف به اندازه و منظم دارچین سبب کاهش قند خون گردیده و مصرف انسولین را کم و متوقف می سازد. دوز مناسب استفاده از دارچین سیگاری در روز بین 1 تا 6 گرم می باشد.

همچنین مصرف دارچین سیگاری می تواند اسیدهای چرب در خون را کاهش داده و به طور طبیعی به کاهش کلسترول کمک می کند.

دارچین سیگاری با طبیعت گرمی که دارد سبب زیاد شدن نیروی جنسی می شود و کلیه ها را گرم کرده و ضعف کمر و پاها را از بین می برد. همچنین کم خونی را درمان کرده و بهترین دارو برای دردهای عضلانی می باشد.

اثر مهم دیگر دارچین پایین آوردن تب می باشد. دارچین سیگاری رگ ها را باز می کند و گردش خون در رگ ها را بهبود می بخشد.

آنتی اکسیدان دارچین سیگاری به طور شگفت انگیزی بالا می باشد و همین امر سبب می شود تا استرس را کاهش دهد و بدین صورت سلول ها دیگر آسیب نمی بیننند.

خاصیت دیگر دارچین سیگاری تقویت سیستم ایمتی بدن در برابر انواع بیماری ها می باشد که حتی می توان گفت اثری مشابه پنی سیلین و آنتی بیوتیک دارد. چای دارچین یکی از بهترین نوشیدنی ها در مواقع سرماخوردگی و یا آنفولانزا و حتی ضعف های بدنی می باشد.

ویژگی های دارچین سیگاری خوب

دارچین سیگاری خوب باید دارای یک چنین خصوصیات و ویژگی هایی باشد:

1- شکلی زیبا و برش هایی یک دست داشته باشد.

2- کاملا تمیز و بدون هیچ خاکی باشد.

3- کاملا خشک و بدون هیچ رطوبتی باشد. چرا که رطوبت محصول را کپک زده می کند.

4- عطر طبیعی خود را دارا باشد و به طور بهداشتی بسته بندی شده باشد.

مضرات دارچین سیگاری

باید همیشه به این نکته توجه داشت که داروهای گیاهی در دوز مشخص و مصرف مداوم جوابگوی ما می باشد. اگر از دارچین سیگاری بیش از حد مجاز مصرف کنیم ممکن است به خاطر وجود ماده ای به نام کومارین در آن، سیستم عصبی و کبد را تحت تاثیر قرار دهد و سلامتی بدن را به خطر اندازد. پس حتما از دارچین سیگاری به اندازه و درست مصرف کنید.

خرید دارچین سیگاری

فروشگاه اویس جهت تسهیل در امر خرید شما مشتریان عزیز، دارچین سیگاری تازه را به صورت کاملا بهداشتی در بسته بندی های شیک خدمتتان عرضه می نماید. کیفیت این محصول تضمینی می باشد.

چوب دارچین قلم