بارگیری...

پودر فلفل سبز تند

بازدید : 10379

دسته بندی : ادویه جات


ارزش غذایی فلفل سبز به قدری زیاد است که این ماده مغذی یکی از اصلی ترین رژیم غذایی در آمریکا و هند می باشد. از جمله ارزش غذایی فلفل سبز می توان به وجود کپسایسین و انواع ویتامین ها از جمله ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E و ویتامین B اشاره کرد.کد محصول : 1198

قیمت: 50,000 تومان


کد محصول : 1197

قیمت: 100,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر فلفل سبز تند

ارزش غذایی فلفل سبز به قدری زیاد است که این  ماده مغذی یکی از اصلی ترین رژیم غذایی در آمریکا و هند می باشد. از جمله ارزش غذایی فلفل سبز می توان به وجود کپسایسین و انواع ویتامین ها از جمله ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E و ویتامین B اشاره کرد. دیگر موادی مغذی که ارزش غذایی فلفل سبز را بالا می برد وجود آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم و منیزیم می باشد. با توجه به ارزش بالای غذایی فلفل سبز مصرف آن می تواند از بدن در برابر آسیب های رادیکال آزاد محافظت کند در نتیجه مصرف مداوم و پیوسته فلفل سبز می تواند روند پیری را کاهش داده و از بروز سرطان جلوگیری نماید.

فلفل سبز گرم است یا سرد

فلفل سبز دارای طبع گرم و خشک می باشد. کپسایسین موجود در فلفل سبز سبب گرم بودن این ماده غذایی شده است اما با مصرف این فلفل بدن درجه حرارت بدن کاهش می یابد و به همین خاطر است که مردم مناطق گرمسیر به مصرف فلفل سبز تمایل دارند.

فلفل سبز در بارداری

خواص فلفل سبز در دوران بارداری می تواند فواید متعددی داشته باشد. از جمله آن خواص این می باشد که وجود کپسایسین در فلفل سبز سبب گرم شدن بدن می گردد و مشکلات سینوسی زنان باردار را از بین می برد. همچنین کپسایسین موجود در فلفل سبز، سردردهای دوران بارداری در برخی از خانم ها را بسیار کاهش می دهد.

 

محصولات مرتبط