بارگیری...

چاشنی سالاد

بازدید : 17179

دسته بندی : طعم دهنده


چاشنی سالاد از جمله چاشنی های محبوب جهت طعم دار نمودن انواع سالادها می باشد. شاید با خود فکر کنید سالاد که چاشنی به خصوصی ندارد! اما فروشگاه اویس با ترکیب نمودن چندین ادویه ی مخصوص، چاشنی سالاد 100% طبیعی و سالم را برای شما عزیزان فراهم نموده است.کد محصول : 1701

قیمت: 77,000 تومان


کد محصول : 3510

قیمت: 134,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

چاشنی سالاد چیست؟

چاشنی سالاد از جمله چاشنی های محبوب جهت طعم دار نمودن انواع سالادها می باشد. شاید با خود فکر کنید سالاد که چاشنی به خصوصی ندارد! اما فروشگاه اویس با ترکیب نمودن چندین ادویه ی مخصوص، چاشنی سالاد 100% طبیعی و سالم را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

کافی است از این چاشنی خوشمزه مقداری بر روی سالاد خود ریخته و میل نمایید ؛ آن وقت است که از طعم به خصوصی که سالاد شما پیدا کرده است شگفت زده خواهید شد.

چاشنی سالاد شیرازی

عطر و طعم بخصوصی که پودر چاشنی سالاد اویس دارد شما را به یاد سالاد شیرازی انداخته و میل شما را برای مصرف سالاد شیرازی تحریک می کند.

کافی است مقداری از این چاشنی بر روی سالاد شیرازی خود پاشیده و بعد بدون اضافه نمودن هیچ ادویه دیگر، آن را نوش جان نمایید.

چاشنی سالاد کاهو

Lettuce salad seasoningسالاد کاهو معمولا همراه با خیار و هویج و کلم  درست می شود. این سالاد بدون سُس می باشد و با آبلیمو و روغن زیتون و ادویه های معطر مزه دار می شود.

برای تهیه این سالاد خوشمزه ، کافی است مواد مورد نیاز را خُرد کرده و در ظرفی ریخته و بعد با روغن زیتون و آبلیمو و ادویه سالاد اویس آن را طعم دار نمایید.

طعم فوق العاده خوشمزه این چاشنی ، می تواند تغییر بسیار چشم گیری در طعم سالاد کاهوی شما ایجاد و خاطره ی خوشی را برای شما و دیگر مصرف کنندگان رقم می زند.

چاشنی سالاد اسفناج

مواد لازم جهت تهیه سالاد اسفناج:

اسفناج 

گردو 

کنجد 

چاشنی سالاد اویس

 برای تهیه این سالاد خوشمزه کافی است کاهو و اسفناج را خُرد کرده و پس از آن گردو و کنجد را هم به سالاد اضافه نمایی. سپس زیتون های بی هسته را به صورت حلقه ای برش زده و به سالاد اضافه کنید.

در انتها جهت طعم دار شدن سالاد اسفناج، از آبلیمو و ادویه سالاد اویس به مقدار لازم مصرف نمایید.

چاشنی سالاد انار

Pomegranate salad seasoningسالاد انار یکی از سالادهای خوشمزه و خاص می باشد که در فصل پاییز و زمستان مورد استقبال قرار می گیرد.

مواد لازم جهت درست کردن این سالاد عبارت است از: انار، کلم سفید و بنفش ، مقداری سس مایونز و ادویه سالاد اویس. مواد ذکر شده را باهم مخلوط کرده و درون یخچال قرار دهید. سپس بعد از 30 دقیقه آماده مصرف است.

در انتها برای اینکه سالاد انار متفاوتی را تجربه کنید، از چاشنی مخصوص سالاد اویس استفاده نمایید تا از طعم آن شگفت زده شوید.

چاشنی سالاد اندونزی

سالاد اندونزی همان طور که از نامش معلوم است محصول کشور اندونزی می باشد و به دلیل خوشمزه و خوش طعم بودنش، در ایران نیز طرفداران بخصوصی دارد و در رستوران ها نیز در کنار دیگر سالادها سرو می شود.

مواد لازم جهت درست کردن سالاد اندونزی

هویج 2عدد

خیارشور 4عدد

کالباس

ذرت نصف پیمانه

کلم بنفش و سفید

نخود فرنگی

کشمش

چاشنی سالاد اویس

می توانید هویج ها را بخارپز یا آب پز نمایید و همچنین به جای ذرت، از کنسرو ذرت و نخود فرنگی استفاده کنید.

در هر صورت کلم های خرد شده را به هویج نگینی شده اضافه کنید و سپس کالباس ها را نگینی خرد کرده و همراه دیگر مواد درون ظرفی بزرگ ریخته و مخلوط نمایید.

سپس سس سالاد را به همراه پودر ادویه سالاد اویس به مواد سالاد اضافه نموده و آن ها را به خوبی با هم مخلوط نمایید. بهتر است به مدت یک ساعت سالاد را درون یخچال قرار دهید تا خُنک و خوشمزه تر شود.

نکته:

1- سالاد اندونزی با شوید و جعفری تازه هم درست می شود. پس اگر خواستید می توانید از این سبزی ها هم در مواد سالاد استفاده نمایید.

2- همچنین می توانید اگر مایل بودید، از سرکه هم در سالاد استفاده کنید.

3- اگر نمی خواهید از سس مایونز در سالاد استفاده کنید، ماست ترش را می توانید جایگزین آن نمایید.