بارگیری...

پودر سوخاری نرمال | دستور پخت طلایی مرغ سوخاری کنتاکی

بازدید : 17292

دسته بندی : پودر سوخاری


مرغ سوخاری یکی از پرطرفدارترین غذاهای فست فودی می باشد که امروزه با روش های مختلف در رستوران ها طبخ و به مشتریان عرضه می شود. ما به شما دستور پخت راحت و آسانی را آموزش می دهیم که در اسرع وقت در منزل بتوانید مرغ کنتاکی را همراه با پودر سوخاری اویس طبخ نمایید و غذایی لذیذ و خوشمزه برای خود و اطرافیان درست نمایید.کد محصول : 3511

قیمت: 130,000 تومان


کد محصول : 1500

قیمت: 230,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

مرغ سوخاری کنتاکی

مرغ سوخاری یکی از پرطرفدارترین غذاهای فست فودی می باشد که امروزه با روش های مختلف در رستوران ها طبخ و به مشتریان عرضه می شود. ما به شما دستور پخت راحت و آسانی را آموزش می دهیم که در اسرع وقت در منزل بتوانید مرغ کنتاکی را همراه با پودر سوخاری اویس طبخ نمایید و غذایی لذیذ و خوشمزه برای خود و اطرافیان درست نمایید.

مواد اولیه جهت طبخ مرغ سوخاری کنتاکی

بال و پاچین 1کیلو

پودر سوخاری اویس

آبلیمو به میزان لازم

فلفل دلمه 1عدد

پیاز 1عدد

در همین ابتدای کار پیشنهاد می شود که اولا از این غذا بیشتر از یک یا دو مرتبه در ماه درست نکنید چرا که حجم بالایی از روغن را به خود می گیرد و برای سلامتی ضرر دارد و دیگر اینکه حتما از روغن سرخ کردنی برای طبخ مرغ سوخاری استفاده کنید.

پودر سوخاری اویسما در این دستور پخت قصد داریم که گوشت ران مرغ را از استخوان جدا کنیم به این طور که کافی است دو طرف گوشت ران را گرفته و بعد آن را به طرف پایین بکشیم تا به راحتی به قسمت انتهایی استخوان برسد. لازم نیست که از چنگال یا چاقو برای این کار استفاده کنیم چرا که به راحتی گوشت آن از استخوان جدا می شود و بعد به صورت ایستاده راحت قرار می گیرد.

برای مزه دار کردن تکه های بال و پاچین مرغ، ابتدا فلفل دلمه ای را ریز می کنیم. برای اینکه سریع تر مزه دار شود تا جایی که ممکن است فلفل دلمه ای را ریز می کنیم و درون ظرف می ریزیم. سپس پیاز را به همان شکل به صورت نازک خرد می کنیم تا سریع طعمش به مرغ ها داده شود و بعد قطعه های خرد شده ی پیازها را درون ظرف قرا می دهیم. سپس بال و پاچین ها را در ظرف قرار می دهیم. در آخر از ادویه های پودر سیر و پاپریکا و کمی فلفل قرمز و سیاه به همراه آب لیمو بر روی موادمان می ریزیم. بعد موادمان را کاملا هم زده و به مدت 1 الی 2 ساعت اجازه می دهیم تکه های مرغ درون مواد استراحت داده شود.

پس از 2 ساعت به سراغ موادمان می رویم و آماده برای سرخ کردن می شویم. ابتدا دو عدد تخم مرغ را درون ظرفی شکسته و کاملا مخلوط می کنیم. سپس یک عدد پاچین از داخل ظرف برداشته و پیازهای آن را جدا می کنیم و داخل ظرف تخم مرغ کاملا می غلطانیم. سپس آن را درون پودر سوخاری قرار داده و تمام قسمت های آن را به پودر سوخاری آغشته می کنیم. برای آنکه روکش زخیم تری داشته باشیم این عمل را دو مرتبه تکرار می کنیم. سپس چند ضربه به آن می زنیم تا پودرهای اضافه آن بریزد. دیگر تکه های پاچین را هم به همین صورت انجام می دهیم.

نکته: لازم به ذکر است که پودر سوخاری اویس علاوه بر اینکه آرد سوخاری دارد، ادویه های لازم جهت مزه دار  کردن مرغ سوخاری را نیز دارا می باشد لذا بدون اینکه ادویه ای به آن اضافه کنید از پودر سوخاری استفاده نمایید ضمن اینکه در قسمت مزه دار کردن، تکه های مرغ کاملا با ادویه جات مزه دار شده اند.

بعد از آن درون قابلمه ای به مقدار نصف آن روغن سرخ کردنی می ریزیم و صبر می کنیم تا کاملا روغن داغ شود. پس از آنکه مطمئن شدیم روغن داغ شده است تکه های مرغ را به آرامی داخل قابلمه قرار می دهیم. در مرحله آخر با قاشق مقداری روغن بر روی دسته ی پاچین ها می ریزیم تا رنگ آن ها کاملا عوض شود. البته کسانی که دستگاه سرخ کن داشته باشند به راحتی می توانند این کار را انجام دهند.

mom_&_daugther_cake_&_cookie پنجشنبه 26 تیر 1399

وااای، همه ی محصولاتتون عالی اَن، پودر سوخاریتونم من عاشقش شدم.

پاسخ مدیر به mom_&_daugther_cake_&_cookie پنجشنبه 26 تیر 1399

باعث افتار هست که مشتری خوبی مثل شما داریم.