بارگیری...

دان فلفل سفید

بازدید : 3768

دسته بندی : ادویه جات


فلفل سفید میوه ی گیاه فلفل سفید است که در اول به رنگ قرمز می باشد. پس از چیده شدن به مدت 15 روز در آب خیس می خورد تا پوست روی آن جدا شود و چیزی که باقی می ماند همان فلفل سفید می باشد. فلفل سفید یکی از ادویه های محبوب در آشپزی می باشد که فواید و خواص فراوانی برای سلامتی بدن دارد.

سایز:


قیمت: 54,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05137243137 تماس بگیرید

فلفل سفید چیست؟

فلفل سفید میوه ی گیاه فلفل سفید است که در اول به رنگ قرمز می باشد. پس از چیده شدن به مدت 15 روز در آب خیس می خورد تا پوست روی آن جدا شود و چیزی که باقی می ماند همان فلفل سفید می باشد. فلفل سفید یکی از ادویه های محبوب در آشپزی می باشد که فواید و خواص فراوانی برای سلامتی بدن دارد. افزودن فلفل سفید به غذا نه تنها طعم و مزه ی جالبی به غذا می دهد بلکه سبب کاهش ورم و آماس نیز می شود و همچنین باعث کاهش فشار خون شده و هضم غذا را بهبود می بخشد و فشار خون را منظم می کند. البته مصرف فلفل سفید به صورت غلط و بی رویه می تواند سبب عوارضی باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

طبع فلفل سفید چیست؟

فلفل سفید دارای طبع گرم و خشک می باشد و بلغم و تریاق را بر طرف می کند و ضد سم است.

حساسیت و عوارض به فلفل سفید

فلفل سفید با تمام خواص فراوانی که دارد اما عوارض و مضراتی هم برای مصرف کننده به دنبال دارد. این عوارض در صورتی رخ می دهد که شخص در مصرف فلفل سفید زیاده روی کرده و نکات احتیاطی را جدی نگیرد.

همچنین افرادی که مبتلا به ورم معده و التهاب کلیه هستند اصلا نباید از فلفل سفید استفاده کنند. از افراد دیگری که استفاده از فلفل سفید برای آن ها ممنوعیت دارد کسانی می باشند که از اختلالات لخته شدن رنج می برند.

در برخی از افراد استفاده از فلفل سفید ممکن است سبب حساسیت هایی مانند کهیر، خارش، سوزش یا دردشکم به همراه داشته باشد لذا اکیدا توصیه می کنیم در مصرف بی رویه و بیش از اندازه آن خودداری نمایید.

خرید پودر فلفل سفید

پودر فلفل سفید

محصولات مرتبط