بارگیری...

چاشنی خوراک لوبیا

بازدید : 9954

دسته بندی : چاشنی های سنتی


خوراک لوبیا چشم بلبلی یکی از غذاهای ساده و خوشمزه و مقوی می باشد که در رژیم غذایی بیشتر افراد به عنوان غذای اصلی جای دارید. خوراک لوبیا را می توان به صورت جداگانه و یا به همراه غذاهایی دیگر سرو کرد. این غذا برای گیاه خواران بیشتر شایان توجه می باشد.کد محصول : 1206

قیمت: 57,000 تومان


کد محصول : 1207

قیمت: 94,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

خوراک لوبیا چشم بلبلی

خوراک لوبیا چشم بلبلی یکی از غذاهای ساده و خوشمزه و مقوی می باشد که در رژیم غذایی بیشتر افراد به عنوان غذای اصلی جای دارید. خوراک لوبیا را می توان به صورت جداگانه و یا به همراه غذاهایی دیگر سرو کرد. این غذا برای گیاه خواران بیشتر شایان توجه می باشد.

طرز پخت خوراک لوبیا

مواد لازم جهت پخت لوبیا برای 5 نفر

لوبیا چیتی 3پیمانه

رب گوجه فرنگی 3 قاشق غذاخوری

پیاز ساطوری نیم کیلو

چاشنی خوراک لوبیا

ابتدا لوبیا را از 8ساعت قبل خیس کرده و هر یک ساعت آب آن را عوض می کنیم. سپس لوبیاها را می پزیم. باید توجه داشته باشیم که اگر می خواهیم خوراک لوبیا خوشمزه شود باید کاملا اجازه دهیم پخته شود و لعاب دار شود.

پیازها را سرخ کرده به قدری که طلایی شود و نرم شود. سپس به پیاز داغ چاشنی خوراک لوبیا اضافه می کنیم و باهم مخلوط می کنیم. سپس رب گوجه فرنگی را به موادمان اضافه کرده و شلعه را کم می کنیم و کاملا تفت می دهیم تا رنگ رب در موادمان کاملا مشخص گردد. وقتی کاملا رب را تفت دادیم لوبیاها را به آن اضافه می کنیم . سپس اجازه می دهیم با شعله ی کم غذا دم بکشد و پس از آن خوراک لوبیا آماده سرو کردن می باشد.

محصولات مرتبط