بارگیری...

پودر سوخاری زعفرانی

بازدید : 7114

دسته بندی : پودر سوخاری


«پودر سوخاری زعفرانی» محصولی تازه و با کیفیت در بسته بندی های تمیز و بهداشتی خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد. پودر سوخاری زعفرانی کاملا پودر شده و با ساب بسیار ریز می باشد که از پودر نان تست و باگت تهیه می شود.کد محصول : 1310

قیمت: 175,000 تومان


کد محصول : 1311

قیمت: 335,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر سوخاری زعفرانی

«پودر سوخاری زعفرانی» محصولی تازه و با کیفیت در بسته بندی های تمیز و بهداشتی خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد. پودر سوخاری زعفرانی کاملا پودر شده و با ساب بسیار ریز می باشد که از پودر نان تست و باگت تهیه می شود.


در پودر سوخاری زعفرانی علاوه بر طعم زعفرانی که دارد، توسط دیگر ادویه ها نیز طعم دار می باشد لذا با استفاده از این پودر سوخاری دیگر نیاز به افزودن هیچ ادویه ای اعمم از نمک و فلفل و ... به آرد سوخاری نمی باشد.

این نوع ترکیب مزه در پودر سوخاری زعفرانی، طعمی خوشمزه و لذیذ به غذا می دهد اما باتوجه به حجم روغن بسیار بالایی که این غذا به خود اختصاص می دهد، پیشنهاد می شود از مرغ سوخاری و انواع غذاهای سوخاری بیش از دو مرتبه در ماه استفاده ننمایید.

آرد سوخاری مرغوب

آردهای سوخاری مرغوب بو و طعمی طبیعی دارند. ساب دانه های آن ها یکسان می باشد و رطوبت کمی دارند به همین خاطر است که دیرتر فاسد می شوند.

روش نگهداری پودر سوخاری

برای نگهداری از پودرهای سوخاری بهترین روش نگهداری آن ها در جای خشک و خنک می باشد. علاوه بر این پودرهای سوخاری اویس به دلیل نوع بسته بندی مناسبی که دارند می توانند در مدت زمان بیشتری نگهداری شوند.