بارگیری...

طعم دهنده هالو اسپایسی

بازدید : 72

دسته بندی : طعم دهنده


چاشنی هالو اسپایسی با داشتن فلفل هالوپینو ، عطر و طعم منحصر به فردی داره که برای انواع غذاهای فست فودی و خوراک ها استفاده میشه.
اگر طعم تندی در غذاهاتون دوست دارید، پیشنهاد می کنیم حتما از چاشنی هالو اسپایسی استفاده کنید.کد محصول : 1654

قیمت: 83,000 تومان


کد محصول : 1669

قیمت: 146,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

 طعم دهنده هالواسپایسی

چاشنی هالو اسپایسی یک طعم دهنده خاص و متفاوته که با استفاده از فلفل هالوپینو تهیه شده. این محصول با توجه به ترکیباتی که داره ، طعم و عطر بسیار خاصی به غذا میده و میتونه تجربه طعم دهی شما رو به سطحی جدید برسونه.

طعم دهنده هالوپینو به عنوان یک طعم دهنده بسیار عالی برای انواع خوراک ها، ساندویچ ها، پیتزا، سس، سیب زمینی سرخ کرده و.... استفاده میشه. با اضافه کردن این طعم دهنده به غذاهاتون، می تونید لذت بردن از طعم فلفل هالوپینو رو تجربه کنید.

ادویه هالواسپایسی با دقت بالا و با موا د اولیه درجه یک تهیه و ترکیب شده و به دلیل کیفیت برتری که داره، می تونه یک انتخاب عالی برای آشپزهای حرفه ای و همچنین کسانی که مایلند غذاهاشون رو با طعم متفاوت و جدیدی تجربه کنند ، باشه.

لازم به ذکره که تندی فلفل هالوپینو که در این چاشنی استفاده شده، به حد زیادی نیست که مصرف کننده رو اذیت کنه. برای همین کسانی که حتی از طعم تندی ملایم در غذاهاشون استفاده می کنند ، می تونن از این چاشنی مصرف کنن.

طریقه مصرف چاشنی هالواسپایسی به این صورته که اگر داخل غذاهای فست فودی مانند ساندویچ های گرم و پیتزاها و... استفاده کنید، هنگام اضافه کردن ادویه، مقداری از این چاشنی به صورت نمک پاش داخل مواد ریخته و تست کنید. بعد از تست در صورتی که طعم این ادویه در غذا کم بود، مقداری اضافه کنید.

ولی اگر نمک غذا کم بود، به میزان دلخواه نمک به غذا اضافه کنید.