بارگیری...

فلفل چهار فصل | فلفل چهار رنگ

بازدید : 11306

دسته بندی : ادویه جات


فلفل چهار فصل یا فلفل چهار رنگ ترکیب دانه های چهار فلفلِ سیاه، سبز، سفید و قرمز می باشد. نام دیگر این محصول فلفل رنگی است. امروزه با گسترش این محصول ، محبوبیت خاصی بین مردم پیدا کرده است. فروشگاه اویس نیز فلفل چهار فصل یا همان فلفل رنگی را به صورت تازه و طبیعی بدون هیچ ناخالصی، در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما مشتریان گرامی عرضه می کند.کد محصول : 1273

قیمت: 215,000 تومان


کد محصول : 1562

قیمت: 235,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

فلفل چهار فصل

فلفل چهار فصل یا فلفل چهار رنگ ترکیب دانه های چهار فلفلِ سیاه، سبز، سفید و قرمز می باشد. نام دیگر این محصول فلفل رنگی است. امروزه با گسترش این محصول ، محبوبیت خاصی بین مردم پیدا کرده است. فروشگاه اویس نیز فلفل چهار فصل یا همان فلفل رنگی را به صورت تازه و طبیعی بدون هیچ ناخالصی، در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما مشتریان گرامی عرضه می کند.

خواص فلفل چهار فصل

خواص فراوان این محصول آنقدر زیاد است که به راحتی می توان درباره آن کتابی مستقل نوشت چرا که این کالا دربردارنده ی خواص چهار نوع فلفل می باشد. برای آگاهی از خواص فلفل ها بر روی کلمات کلیک نمایید تا با وارد شدن به صفحه فلفل مورد نظر، از خواص بیشتر محصولات اطلاع یابید.

فلفل سیاه

فلفل قرمز

فلفل سفید

فلفل سبز

 اما باید توجه داشت که برخی از افراد به علت حساسیت به فلفل باید از مصرف فلفل رنگی اجتناب کنند و همچنین افرادی که آلرژی نسبت به نوع فلفل دارند و همچنین زنان باردار نیز نسبت به مصرف فلفل چهار فصل کمال احتیاط را داشته باشند و با مشورت پزشک از فلفل چهار رنگ استفاده نمایند.

محصولات مرتبط