بارگیری...

پودر سوخاری باربیکیو

بازدید : 15479

دسته بندی : پودر سوخاری


طعمی خوشمزه و لذیذ جهت سوخاری نمودن مرغ ، ماهی ، میگو ، قارچ سوخاری ، شنسل ، طعم دار کردن کتلت و... .کد محصول : 3518

قیمت: 135,000 تومان


کد محصول : 1502

قیمت: 250,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر سوخاری باربیکیو

پودر سوخاری از خشک شده ی نان های تُست و باگت به دست می آید. مراحل درست شدن آرد سوخاری نیز بدین ترتیب می باشد که ابتدا نان ها را در برابر حرارت قرار می دهند تا رطوبتش کاملا از بین برود و خشک و برشته ای شود. هنگامی که این نان خشک شده به صورت آرد در آورده شود، آرد سوخاری یا پودر سوخاری به دست می آید.

وقتی پودر سوخاری طی مراحلی که ذکر شد به دست آمد، به دلیل بی مزه بودن آن، ادویه هایی را به آن اضافه می نمایند که طعم دار و خوشمزه گردد.

پودر سوخاری باربیکیو، علاوه بر آرد سوخاری و ادویه هایی که در آن به کار برده شده است، دارای طعم دودی هم می باشد که علاقه مندان به این طعم و مزه می توانند انواع غذاهای سوخاری با طعم دودی مانند مرغ سوخاری، ماهی سوخاری، میگو سوخاری، قارچ سوخاری، فیله سوخاری و... را طبخ نمایند و با استفاده از این محصول غذایی لذیذ و آشپزی راحتی را تجربه کنند.

طریقه مصرف پودر سوخاری:

ابتدا یک یا دو عدد تخم مرغ درون ظرفی شکسته و کاملا هم می زنیم. سپس قطعات مرغ (ماهی، میگو و...) را در ظرف قرار داده و به آن آغشته می نماییم و سپس در پودر سوخاری می غلطانیم. می توانیم در صورت بزرگ بودن قطعات مرغ، و یا برای به وجود آمدن روکشی زخیم تر، این کار را دوباره تکرار نماییم.