بارگیری...

چاشنی رست بیف | دستور پخت ساندویچ رست بیف به صورت کاملا ساده

بازدید : 7865

دسته بندی : چاشنی های فست فودی


چاشنی رست بیف ترکیب شده از ادویه جات تازه و طبیعی و فاقد هرگونه مواد افزودنی می باشد. این چاشنی خوشمزه در بسته بندی های بهداشتی خدمت شما عزیزان عرضه می گردد.کد محصول : 1221

قیمت: 30,000 تومان


قیمت: 50,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05137243137 تماس بگیرید

دستور پخت ساندویچ رست بیف 

مواد اولیه جهت طبخ رست بیف:

قارچ  8عدد

زیتون بدون هسته  70 گرم

پنیر پیتزا  250 گرم

پیاز  1عدد

گوشت گوساله بیف شده  1کیلو

چاشنی رست بیف  به ازای هر نفر یک قاشق مربا خوری

ابتدا پیاز را کاملا ریز می کنیم و هرچقدر پیاز ریزتر باشد بهتر است. سپس قارچ ها را به صورت برش های پیتزایی شروع به خرد کردن می کنیم اما با این تفاوت که سایز تکه های قارچ رست بیف از سایز قارچ های پیتزایی کمی ضخیم تر است و باید ضخیم تر از قارچ های پیتزایی برش زده شود. سپس زیتون ها را خرد می کنیم و تا جایی که ممکن باشد برش ها را نازک می زنیم.

برای خوشمزه تر شدن ساندویچ رست بیف از ترشی فلفل نیز استفاده می کنیم. قسمت ابتدایی فلفل ها را جدا کرده و پس از آن شروع به اسلایس کردن آن ها می کنیم. چون طعم این ترشی هم ترش و هم اسپایسی است، طعم بسیار خوبی به غذای ما می دهد.

سپس به سراغ سرخ کردن گوشتمان می رویم. بیشتر افراد اینطور گمان می کنند که اول باید پیاز را سرخ کرد اما در این غذا سفتی پیاز باید زیر دندان احساس شود لذا در مرحله دوم سرخ می شود. کمی روغن درون تابه ریخته و شلعه گاز را تاجای ممکن زیاد می کنیم. باید برای طبخ ساندویچ رست بیف حتما دمای گاز زیاد باشد چرا که اگر کم باشد گوشت ها آب می اندازد.

زمانی که گوشتمان نیم پز شد پیازها را به آن اضافه می کنیم و با پیاز کاملا تفت می دهیم. سپس چاشنی رست بیف را به موادمان اضافه می کنیم تا عطر و بوی بیشتری از خودش داشته باشد. برای اضافه کردن چاشنی رست بیف کافی است به ازای هر نفر یک قاشق مربا خوری از چاشنی رست بیف به مواد گوشت اضافه کنیم و شروع به تف دادن کنیم. پس از اضافه کردن چاشنی، دیگر نیاز به افزودن هیچ ادویه ای به مواد ساندویچ رست بیف نمی باشد.

سپس باقی موادمان اعمم از قارچ و زیتون و فلفل را به مایه گوشتمان اضافه می کنیم. کمی تفت می دهیم و وقتی مشاهده کردیم که قارچ رنگش کمی تغییر کرد پنیر را به موادمان اضافه می کنیم. شعله ی گاز را کم کرده و پنیر را به مواد رست بیف اضافه می کنیم و کاملا شروع به تفت دادن می کنیم تا پنیر نرم شود. پس از نرم شدن پنیر ساندویچ ما آماده است.