بارگیری...

پودر جینسینگ

بازدید : 7613

دسته بندی : سایر محصولات


جینسینگ گیاهی است درمانی، که از قرن ها پیش جهت درمان بیماری هایی همچون سردرد، تب، سوء هاضمه ، رفع ناتوانی جنسی در مردان مورد استفاده واقع می شده است. برای استفاده از جنسینگ آن را پودر کرده و مصرف می کنند و چون پودر کردن جینسینگ کمی مشکل و دشوار می باشد، فروشگاه اویس جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی، پودر جینسینگ را به صورت طبیعی و تازه در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما عرضه می نماید.

سایز:


کد محصول : 1236

قیمت: 90,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر جینسینگ چیست؟

جینسینگ گیاهی است درمانی، که از قرن ها پیش جهت درمان بیماری هایی همچون سردرد، تب، سوء هاضمه ، رفع ناتوانی جنسی در مردان مورد استفاده واقع می شده است. برای استفاده از جنسینگ آن را پودر کرده و مصرف می کنند و چون پودر کردن جنسینگ کمی مشکل و دشوار می باشد، فروشگاه اویس جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی، پودر جنسینگ را به صورت طبیعی و تازه در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما عرضه می نماید.

پودر جینسینگ برای بارداری

مصرف پودر جینسینگ در دوران بارداری می تواند خواص بسیار خوبی برای خانم های باردار به همراه داشته باشد و می تواند سرگیجه و استفراغ ناشی از عوارض بارداری را کنترل نماید اما با این وجود به حساسیت های بالای دوران بارداری بهتر است قبل از مصرف پودر جنسینگ ، با پزشک متخصص مشورت شود.

از جمله خطرات ناشی از استفاده بیش از اندازه پودر جینسینگ در دوران بارداری می توان به خطر خونریزی در این دوران اشاره کرد. این امر می تواند موقع زایمان و یا پس از آن واقع شود. خطر خونریزی هم می تواند اثرات مخربی بر نوزاد داشته باشد و هم می تواند مادر را دچار مشکلات جدی گرداند.

همچنین زیاده روی در مصرف جنسینگ در دوران بارداری، مشکلاتی برای نوزاد در هنگام تولد ایجاد می کند. پس بهتر است حتما قبل از مصرف پودر جنسینگ با پزشک خود در این باره مشورت نمایید.

پودر جنسینگ اصل و تقلبی

اولین پیشنهاد ما برای خاطر جمعی کامل خود و اطرافیانتان در این باره خرید ریشه جینسیگ و پودر کردن آن در منزل می باشد اما چون ریشه این گیاه کمی سفت می باشد و آسیاب آن کمی دشوار می باشد از این جهت فروشگاه اویس جنسینگ پودر شده اصل را بدون هیچ ناخالصی و مواد افزودنی در بسته بندی های مناسب خدمت شما عرضه می نماید.

طریقه مصرف پودر جینسینگ

رایج ترین مصرف پودر جینسینگ، استفاده آن به همراه دمنوش می باشد. شما می تواند اضافه کردن مقداری از پودر جنسینگ به دمنوش خود، از خواص این گیاه فوق العاده بهره مند شوید. همچنین می توان پودر جنسینگ را بر روی سالاد و یا غذا پاشید و مصرف نمود. و دیگر روش مصرف پودر جینسینگ به این صورت می باشد که مقداری از پودر جنسینگ را در دهان قرار داده و مانند آدامس شروع به جویدن آن می کنیم.

 پودر جینسینگ ضرر دارد؟

مصرف پودر جینسینگ در دوره سه تا شش ماه در دوز مصرفی کم و به اندازه، عوارض جانبی به همراه ندارد اما ادامه دادن به مصرف جینسینگ و یا مصرف بیش از اندازه و بی رویه، می تواند مشکلات زیر را به همراه داشته باشد:

1- در زنان ممکن است با بیماری های حساس به هورمون زنانه تداخل پیدا کند چرا که اثر مشابهی به استروژن دارد.

2- سبب سردرد، سرگیجه، معده درد می شود.

3- ممکن است خانم ها دچار تغییر در سیکل دوران قاعدگی شان شود.

4- با داروهای ضد افسردگی، ضد دیابت، داروهای آسم، مورفین تداخل دارد.

 

 

محصولات مرتبط