بارگیری...

مرینت تندوری

بازدید : 18860

دسته بندی : انواع مرینیت


گر می خواهید طعم جوجه کباب را تند و آتشین و خوشمزه کنید ، پیشنهاد ما به شما استفاده از مرینیت تندوری می باشد.کد محصول : 1415

قیمت: 78,000 تومان


کد محصول : 3516

قیمت: 136,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

مرینیت جوجه کباب تندوری

 

اگر با « مرینیت » آشنایی زیادی ندارید، ابتدا پیشنهاد می کنم مقاله « مرینت چیست » را مطالعه بفرمایید تا اطلاعات جالب و مهمی در این باره به دست بیاورید.

 

اما به طور خلاصه خدمتتون عرض می کنم مرینیت یعنی طعم دار کردن. پس مرینت ها موادی هستند که مرغ ، ماهی ، چنجه را طعم دار می کنند تا به صورت کبابی پخته شوند.

 

در بین مرینیت های فروشگاه اویس، مرینیت تندوری دارای ویژگی هایی هست که باقی طعم دهنده ها فاقد آن هستند. آن ویژگی تند و آتشین بودن این مرینیت است.

 

به طور کلی اگر می خواهید طعم جوجه کباب را تند و آتشین و خوشمزه کنید ، پیشنهاد ما به شما استفاده از مرینیت تندوری می باشد.

 

البته این را هم بگم که مرینیت تندوری فقط برای طعم دار کردن جوجه کباب استفاده نمیشه بلکه از آن می توانید برای طعم دار کردن ماهی کبابی و چنجه هم استفاده کنید.

 

دستور استفاده از مرینت تندوری به این صورته که برای هر یک کیلو قطعات مرغ، گوشت و... کافیه دو قاشق غذاخوری از این مرینیت به همراه مقداری روغن مایع یا روغن زیتون مخلوط کنید و حداقل 8 ساعت در یخچال نگهداری کنید.

 

جالبه که بدانید در صورتی که از هر کدام مرینت های مجموعه اویس استفاده کنید، دگر نیاز به اضافه کردن پیاز ، آبلیمو، فلفل دلمه و سایر مواد طعم دهنده نیست.

 

علاوه  بر اینها دیگر نیاز نیست هیچ ادویه ای به موادتان بزنید چرا که در تمام مرینیت ها ادویه های لازم جهت طعم دار شدن جوجه کباب استفاده شده است.

 

چرا که هر کدام از مرینت ها از ادویه هایی تهیه و ترکیب شده است که کاملا گوشت و مرغ را مزه دار می کنند و دیگه نیازی به افزودن چیزی به آن ها نیست.

 

فقط کافیه طبق دستوری که خدمتتون عرض شد عمل کنید تا جوجه کبابی خوش مزه را برای خود و دیگران طبخ نمایید.

 

ترکیبات مرینیت تندوری عبارت است از نمک ، فلفل قرمز، فلفل سیاه، زردچوبه، پودر پیاز و... که کاملا طبیعی و فاقد هرگونه مواد افزودنی است.

 

در صورتی که تجربه استفاده از مرینت تندوری را دارید بسیار خوشحال می شویم آن را در قسمت نظرات با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.