بارگیری...

خرید پودر سفیده تخم مرغ اصل

بازدید : 7384

دسته بندی : سایر محصولات


اگر می خواهید پروتئین بیشتری دریافت نمایید، و از خواص سفیده تخم مرغ بهرمند شوید، پیشنهاد ما به شما استفاده از پودر سفیده تخم مرغ است.

با استفاده از این پودر پروتئینی دیگر نیاز نیست سفیده های تخم مرغ را جدا کنید و نگران خراب شدن زرده ها باشید. این محصول با ماندگاری بالا گزینه ی بسیار مناسبی برای شما که قصد استفاده از سفیده را دارید می باشد.

سایز:


کد محصول : 1858

قیمت: 110,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر سفیده تخم مرغ چیست؟

پودر سفیده تخم مرغ از جمله مواد غذایی می باشد که امروزه در بین مردم رواج پیدا کرده است. خواص فراوان و ارزش غذایی بالای این محصول فوق العاده ، آنقدر زیاد و شگفت انگیز است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 گاهی بعضی ها به دلیل دسترسی نداشتن به پودر سفیده تخم مرغ، یک تخم مرغ را برداشته و زرده ی آن را جدا کرده و از سفیده ی آن استفاده می کنند. در این بین زرده های تخم مرغ را در یخچال نگهداری می کنند تا بعدا از آن استفاده شود. در بعضی از موارد به دلیل ماندگاری بیش از اندازه زرده در یخچال، سفت شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد.

 اگر شما از این دسته هستید ، ما راه راحت تری به شما پیشنهاد می کنیم. فروشگاه اویس پودر سفیده تخم مرغ 100% خالص و طبیعی و فاقد شکر و مواد افزودنی را به شما عزیزان معرفی می کند. با استفاده از این محصول ، دیگر نیاز نیست درگیر جدا کردن سفیده از زرده شوید و نگران این باشید که زرده ها را مصرف کنید تا خراب نشوند.

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که سفیده تخم مرغ مایع است اما این محصول به صورت پودر است؛ حال چگونه از آن استفاده می شود؟

قبل از پاسخ دادن به این سوال می پردازیم به اینکه این محصول برای چه کسانی مناسب است و اینکه خواص پودر سفیده چه می باشد ؛ و بعد در ادامه طرز استفاده از آن را خدمتتان تقدیم می کنیم.

آیا پودر سفیده تخم مرغ برای شما مفید است؟

Is egg white powder good for you?

طبق تحقیقات myprotein این ماده ی غذایی مناسب برای تمام افرادی است که قصد دارند پروتیئن بیشتر جذب نمایند؛ از جمله ورزشکاران که سبب رشد عضله در ایشان شده و همچنین بیماران و مریض هایی که جراحی کردند سبب می شود سریع تر بهبود یافته و بدنشان پروتئین لازم را دریافت کند.

افرادی که به خوردن تخم مرغ میل ندارند می توانند با استفاده از این محصول، از خواص سفیده تخم مرغ بهره مند شوند.

همچنین این پودر پروتئینی برای گیاه خواران مناسب می باشد و فاقد گلوتون است.

پودر سفیده تخمه مرغ برای کودکان

این ماده ی غذایی مغذی به دلیل داشتن مقادیر بالای پروتئین برای کودکان مناسب می باشد و کمبود پروتئین بدنشان را جبران می کند.

پودر سفیده تخم مرغ در شیرینی پزی

استفاده از پودر پروتئینی سفیده تخم در کیک و شیرینی و کلوچه و بستنی سبب می شود رنگ و طعم بسیار خوشمزه ای پیدا کرده و ارزش غذایی و ماندگاری محصول را افزایش می دهد.

خواص پودر سفیده تخم مرغ

پودر پروتئینی سفیده تخم مرغ دارای خواص زیادی می باشد که به بعضی از آن ها اشاره می شود:

  • دارای ویتامین های A,E,K,B12 می باشد.
  • کلسترول و چربی و کالری بسیار کمی دارد.
  • تمام پروتئین مورد نیاز برای بدن را دارا می باشد.
  • از منابع غنی ویتامینی محسوب می شود.
  • به دلیل داشتن پروتئین بالا، سیری بیشتری ایجاد می کند.
  • دارای مقادیر زیاد BCAA و آرژنین است.

پودر سفیده تخمه مرغ را چگونه مصرف کنیم؟

موارد استفاده از این ماده ی مغذی بسیار بوده و با ترکیب آن با مواد غذایی دیگر ، ارزش غذایی آن افزایش می یابد.

برای نتیجه گیری بهتر از پودر سفیده ، آن را با آب پنیر مخلوط کرده و در زمان مشخص میل نمایید. ترکیب آن با شیر و آب میوه هم خواص فراوانی دارد.

سفیده تخم مرغ و پروتئین آب پنیر دو منبع مفید پروتئین در مورد ساخت و نگهداری عضلات لاغر هستند. هر دو منبع کامل پروتئین می باشند ، به این معنی که تمام اسیدهای آمینه ضروری را در بر دارند. اسیدهای آمینه ضروری برای سلامت سلول و بافت بسیار مهم هستند.

بهترین زمان برای مصرف این پودر پروتئینی، صبح بلافاصله پس از بیدار شدن یا همراه با وعده غذایی یا میان وعده غذایی می باشد.

همچنین بهترین زمان نوشیدن این محصول پروتئینی، بعد از تمرینات ورزشی است تا عضلات ترمیم یافته و رشد و تقویت یابند.

پودر سفیده تخمه مرغ با شیر

Egg white powder with milk

بهتر است به جای ترکیب پودر سفیده با آب، آن را با شیر مخلوط کرده و مصرف نمایید. مخلوط این پودر با آب آب ممکن است مشکلات گوارشی و نفخ شدید برای افراد ایجاد کند بنابراین برای بهره وری از خواص و جلوگیری از مشکلات گوارشی، آن را با شیر ترکیب کنید.

راه تشخیص پودر سفیده تخم مرغ اصل

اگر می خواهید بابت طبیعی و اصل بودن این محصول پروتئینی اطمینان کامل حاصل کنید، کافی است هنگام مخلوط آن با آب پنیر یا شیر یا آب میوه ببیند که آیا کف کرده است یا خیر؟ کف ایجاد شده نشان خلوص پودر سفیده اصل است.

تهیه پودر سفیده تخمه مرغ در خانه

امکان ساخت این ماده پروتئینی در منزل وجود ندارد لذا مجموعه اویس پودر سفیده درجه یک و تازه را در بسته بندی های شیک و بهداشتی خدمت شما عزیزان تقدیم می کند.

میزان مصرف پودر سفیده تخمه مرغ

اینکه هر روز چقدر می توان از این پودر پروتئینی استفاده کرد باتوجه به موقعیت و سیستم بدنی افرادی، متفاوت است. میزان 7 گرم از این پودر ، برای مصرف افراد در هر روز مناسب می باشد. برای مصرف بیشتر به پزشک متخصص مراجعه کرده و با توجه به رژیم غذایی دریافتی، استفاده نمایید.

سخن پایانی و جمع بندی

اگر می خواهید پروتئین بیشتری دریافت نمایید، و از خواص سفیده تخم مرغ بهرمند شوید، پیشنهاد ما به شما استفاده از پودر سفیده تخم مرغ است.

با استفاده از این پودر پروتئینی دیگر نیاز نیست سفیده های تخم مرغ را جدا کنید و نگران خراب شدن زرده ها باشید. این محصول با ماندگاری بالا گزینه ی بسیار مناسبی برای شما که قصد استفاده از سفیده را دارید می باشد.

لطفا در بخش نظرات ، تجربه خودتان را در خصوص استفاده از پودر سفیده برای ما بیان فرمایید.