بارگیری...

پودر سوخاری پنیر ذغالی

بازدید : 6528

دسته بندی : پودر سوخاری


«پودر سوخاری پنیر ذغالی» محصولی جدید و با کیفیت است که در بسته بندی های تمیز و بهداشتی خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. پودر سوخاری پنیر ذغالی کاملا پودر شده می باشد و با ساب بسیار ریز آسیاب شده است که از پودر نان تست و باگت تهیه می شود.کد محصول : 1433

قیمت: 40,000 تومان


کد محصول : 1312

قیمت: 70,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر سوخاری پنیر ذغالی

«پودر سوخاری پنیر ذغالی» محصولی جدید و با کیفیت است که در بسته بندی های تمیز و بهداشتی خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. پودر سوخاری پنیر ذغالی کاملا پودر شده می باشد و با ساب بسیار ریز آسیاب شده است که از پودر نان تست و باگت تهیه می شود.
در پودر سوخاری پنیر ذغالی پنیر چدار و باربیکیو استفاده شده است و توسط دیگر ادویه ها نیز طعم دار می باشد لذا با استفاده از این پودر سوخاری دیگر نیاز به افزودن هیچ ادویه ای اعمم از نمک و فلفل و ... به آرد سوخاری نمی باشد. این نوع ترکیب مزه در پودر سوخاری پنیر ذغالی، طعمی خوشمزه و لذیذ به غذا می دهد اما باتوجه به حجم روغن بسیار بالایی که این غذا به خود اختصاص می دهد، پیشنهاد می شود از مرغ سوخاری و دیگر غذاهای سوخاری، بیش از دو مرتبه در ماه استفاده ننمایید.

پودر سوخاری مرغوب

آردهای سوخاری مرغوب، عطر و طعمی طبیعی دارند. ساب دانه های آن ها یک دست می باشد و رطوبت کمی دارند و به همین خاطر دیرتر فاسد می شوند.

روش نگهداری پودر سوخاری

برای نگهداری از انواع پودر سوخاری بهترین روش، نگهداری آن ها در جای خشک و خنک می باشد. علاوه بر این پودرهای سوخاری اویس به دلیل نوع بسته بندی مناسبی که دارند می توانند در مدت زمان بیشتری نگهداری شوند.