بارگیری...

پودر سوخاری سبزیجات

بازدید : 15803

دسته بندی : پودر سوخاری


طعمی خوشمزه و لذیذ جهت سوخاری نمودن مرغ ، ماهی ، میگو ، قارچ سوخاری ، شنسل ، طعم دار کردن کتلت و... .کد محصول : 3506

قیمت: 35,000 تومان


کد محصول : 1503

قیمت: 60,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

پودر سوخاری سبزیجات

پودر سوخاری یا آرد سوخاری که از خشک شده ی نان باگت یا تُست به دست می آیند انواع مختلفی در طعم و مزه دارد. به دلیل اینکه طعم و بو و رنگ آردها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست، لذا آن ها را با ادویه جات مختلف طعم دار کرده تا طعم و مزه ی بهتر و خوشمزه تری به خود بگیرند. 

به همین دلیل فروشگاه اویس پودرهای سوخاری مختلف در طعم های متفاوت برای انواع ذائقه ها و سلیقه ها در نظر گرفته است و همچنین استفاده ی مصرف کننده را هم راحت تر و آسان تر نموده است به دلیل اینکه تمامی پودرهای سوخاری اویس علاوه بر آرد سوخاری موجود، از ادویه جات تازه و طبیعی تهیه و ترکیب شده است. 

پودر سوخاری سبزیجات علاوه بر داشتن ادویه جات معطر و طبیعی، دارای سبزیجات معطر هم می باشد و برای سوخاری انواع ماهی و میگو و مرغ بسیار مناسب می باشد چرا که با سرو شدن غذا در کنار سبزی پلو، طعم سبزیجات را هم به تکه های سوخاری می دهد.

طریقه مصرف پودر سوخاری:

به اندازه ی تکه های سوخاری، یک یا دو عدد تخم مرغ را در ظرفی شکسته و کاملا به هم می زنیم. سپس قطعات مرغ (ماهی، میگو، قارچ و...) را در ظرف تخم مرغ قرار داده و به آن آغشته می کنیم و بعد در پودر سوخاری سبزیجات می غلطانیم. 

می توانیم در صورت حجیم بودن قطعات مرغ، و یا برای داشتن روکشی زخیم تر، این کار را دوباره تکرار نماییم.