بارگیری...

قند گیاهی با طعم های مختلف

بازدید : 6700

کد محصول : 1605

دسته بندی : سایر محصولات


قندهای گیاهی در 10 طعم مختلف و به صورت مخلوط در بسته بندی شیک و بهداشتی، خدمت شما سروران تقدیم می شود.کد محصول : 1605

قیمت: 35,000 تومان


کد محصول : 2321

قیمت: 60,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151164580 09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

قند گیاهی چیست؟

قندهای گیاهی به مجموعه قندهایی گفته می شود که از ترکیب ادویه جات و مواد غذایی تهیه می شود. این قندهای زیبا و خوشمزه، جایگزین بسیار مناسبی به جای قندهای معمولی می باشد. قند گیاهی کاملا طبیعی بوده و برای تهیه آن از هیچ گونه مواد افزودنی و یا اسانس استفاده نشده است.

شکل زیبای قندهای گیاهی سبب شده است تا در مجالس و مهمانی ها، در کنار چای خوش عطر و رنگ، در سینی جلوه و درخشش زیبا و خاصی داشته باشد. فروشگاه اویس محصولی برای شما عزیزان تهیه نموده است تا در مجالس پذیرایی خود، به طور خاص و ویژه ای مهمانان را شگفت زده نمایید.

کافی است یکبار از قندهای گیاهی استفاده نمایید تا برای همیشه طرفدار این محصول بشوید و آن ها را جایگزین قند معمولی نمایید.

قند طعم دار گیاهی

قندهای گیاهی در 10 طعم مختلف و به صورت مخلوط در بسته بندی شیک و بهداشتی، خدمت شما سروران تقدیم می شود. طعم های قندها عبارت است از:

1- نعنا

2- کاکائو

3- گل ختمی

4- وانیل

5- آویشن

6- عصاره زعفران

7- آب زرشک

8- دارچین

9- زنجبیل

10- چای ترش

مواد به کار رفته در این قندها کاملا طبیعی می باشد و هنگام استفاده هر قند با طعم و مزه بخصوص آن، چای بسیار خوشمزه و دلنشینی را تجربه خواهید کرد.

خرید قند گیاهی

فروشگاه اویس محصول قند گیاهی را در بسته بندی 100 گرمی خدمت شما سروران تقدیم می نماید. مجموعه اویس جهت سلامت شما عزیزان، در هیچ یک از محصولات، از مواد افزودنی و اسانس و رنگ های غیر مجاز مصرف نمی کند چرا که برای سلامتی شما دوستان عزیز، ارزش قائل است.

اگر می خواهید هدیه ای زیبا و خاص را به دوستانتان تقدیم نمایید و یا قصد خرید سوغاتی از شهر مشهد را دارید، انتخاب این محصول می تواند گزینه بسیار مناسب و خاصی باشد.

در صورتی که تجربه استفاده از قندهای مخلوط گیاهی را دارید، در قسمت نظرات برای ما و دیگر دوستان مطرح فرمایید.

محصولات مرتبط