بارگیری...

دانه چیا | خرید دانه چیا

بازدید : 3624

دسته بندی : سایر محصولات


دانه چیا همانند تخم شربتی تشکیل شده از دانه های ریز سیاه و سفید می باشد که به آن چیا سید هم گفته می شود. این گیاه پر خاصیت سرشار از پروتئین و ویتامین می باشد که به سلامت بدن کمک می کند. روش های مصرف دانه چیا متفاوت است اما راحت ترین روش مصرف دانه چیا مخلوط آن با شربت می باشد.کد محصول : 1187

قیمت: 45,000 تومان


کد محصول : 1186

قیمت: 72,000 تومان


کد محصول : 1267

قیمت: 150,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05137243137 تماس بگیرید

دانه چیا چیست؟

دانه چیا همانند تخم شربتی تشکیل شده از دانه های ریز سیاه و سفید می باشد که به آن چیا سید هم گفته می شود. این گیاه پر خاصیت سرشار از پروتئین و ویتامین می باشد که به سلامت بدن کمک می کند. روش های مصرف دانه چیا متفاوت است اما راحت ترین روش مصرف دانه چیا مخلوط آن با شربت می باشد.

دانه چیا در طب سنتی

دانه چیا محصول کشور آمریکا می باشد لذا نباید انتظار داشته باشیم که در طب سنتی اصیل ایرانی از آن بحث شده باشد اما با این وجود محققان دریافته اند که دانه های چیا سرشار از مواد معدنی و پروتئینی می باشند و برای سلامت قلب و بدن مفید می باشد و همچنین برای لاغری و زیبا سازی پوست از دانه چیا استفاده می شود.

خرید دانه چیا

فروشگاه اویس جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز و گرامی دانه چیا را بسته بندی های 50 و 100 گرمی به صورت کاملا بهداشتی و سالم ارائه می کند.

محصولات مرتبط