بارگیری...

چای گل | چای بلومینگ

بازدید : 17207

دسته بندی : دمنوش ها


چای بلومینگ یا چای گل محصول کشور چین می باشد که ترکیب چای سفید ناخنی و چای سبز و همچنین چای اولونگ به همراه گل شکوفه ها مانند گل یاس یا گل رز می باشد که به صورت تخصصی پیچیده شده و به شکل توگ در می آید و وقتی مصرف کننده از این چای استفاده می کند، این توپ ها شبیه گل باز شده و شکلی زیبا ایجاد می کند.

سایز:


کد محصول : 1658

قیمت: 298,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09029090085

تلفن ثابت :   05137243137

چای بلومینگ

چای بلومینگ یا چای گل محصول کشور چین می باشد که ترکیب چای سفید ناخنی و چای سبز و همچنین چای اولونگ به همراه گل شکوفه ها مانند گل یاس یا گل رز می باشد که به صورت تخصصی پیچیده شده و به شکل توگ در می آید و وقتی مصرف کننده از این چای استفاده می کند، این توپ ها شبیه گل باز شده و شکلی زیبا ایجاد می کند.

توپ های چای گل پس از شکل گرفتن و دوخته شدن توسط دست، در بسته بندی های مناسب قرار می گیرند تا عطر و طعم آن ها حفظ شود. این چای در چین نماد عشق، سعادت و رفاه است لذا از تازه ترین و باکیفیت ترین شکوفه ها برای درست کردن آن استفاده می کنند. فروشکاه اویس چای گل یا همان چای بلومینگ را در بسته بندی های شیک به صورت کاملا بهداشتی خدمت شما عزیزان عرضه می نماید

 خواص چای بلومینگ

چای گل سرشار از آنتی اکسیدان است که از سلول های بدن محافظت کرده و در نتیجه از ابتلاء به برخی بیماری ها پیشگیری می کند.

البته نکته ای که حائز اهمیت است این است که به دلیل اینکه چای گل ترکیب از چند برگ گل می باشد لذا خواص فراوان و متعددی دارد از این رو خواصی که برای هر یک از این گیاه ها گفته می شود را می توان برای این چای در نظر گرفت اما به طور کلی خواص چای گل بدین شرح است:

ضد اکسیدان بودن چای بلومینگ سبب شده است که خاصیت ضد سرطانی داشته باشد.

یکی از بهترین و مؤثرترین نوشیدنی ها جهت رفع استرس، نوشیدن چای بلومینگ می باشد.

ترکیبات ویژه ای که در چای گل وجود دارد سبب جلوگیری از چین و چروک های پوستی شده و از لکه هایی که در اثر بالا رفتن سن بر روی صورت ایجاد می شود جلوگیری می کند. تاثیراتی که آفتاب بر روی پوست صورت می گذارد و بالا رفتن سن را می توان با نوشیدن چای گل تا حدودی کنترل کرده و زیبایی و طراوت را به پوست صورتمان هدیه داد.

مصرف چای بلومینگ می تواند اثر محافظتی در برابر سرطان روده بزرگ و معده داشته باشد.

چای گل مقوی قلب می باشد و خون را رقیق کرده و از افزایش کلسترول خون برای رسیدن به حد خطرناک جلوگیری می کند.

مصرف چای بلومینگ در دوران آنلفولانزا و یا سرماخوردگی می توان بهترین گزینه برای درمان این بیماری ها باشد. استفاده از چای گل در این دوران به سرعت مخاط حلق و بینی را قطع کرده و التتهابات دستگاه تنفسی را از بین می برد.

همچنین جهت تسکین درد های مزمن، آرتروز، سردرد، و اختلالات مفاصل، مصرف چای گل گزینه بسیار مناسبی جهت درمان این نوع مرضی ها است.

ویتامین A موجود در چای بلومینگ به تقویت بینایی کمک می کند و از شروع آب مروارید پیشگیری می کند.

 ترکیبات چای بلومینگ

چای بلومینگ ترکیبی از چای سبز و گل است. به طور معمول دارای چای سفید ناخنی و چای سبز و چای اولونگ و گل یا شکوفه ها می باشد که این گل می تواند متفاوت باشد. گاهی گل یاس است و گاهی رز یا گل زنبق یا گل جعفری.

 طبع چای بلومینگ

چای بلومینگ دارای طبع گرمی می باشد. مصرف این چای برای افراد سرد مزاج گزینه مناسبی می باشد.

مضرات چای بلومینگ

مصرف زیاد و بی رویه ی چای گل می تواند عوارضی به همراه داشته باشد. این نکته قابل توجه است که برای بهره بردن از خواص چای بلومینگ لازم است به اندازه و در مدت زمان مشخصی مصرف شود تا اثرات لازم که با نوشیدن این چای بر بدن مترتب می آید، پدیدار گردد اما مصرف زیاد در مدت زمان کوتاه نه تنها هیچ اثری نمی گذارد بلکه می تواند سبب بروز عوارضی نظیر سردرد، اضطراب، اسهال، ناراحتی معده، ضربان قلب نامنظم گردد.

محصولات مرتبط