بارگیری...

پودر هل

بازدید : 3247

دسته بندی : ادویه جات


پودر هل از آسیاب هل با پوست یا بدون پوست حاصل می شود. می توان پس از خرید هل و آموزش نحوه ی آسیاب کردن هل، پودر هل درست نمود اما خرید اینترنتی پودر هل انتخابی درست تر و به صرفه تر بوده و دیگر زحمت آسیاب هل را نیز ندارد. نکته مهم در خرید پودر هل این می باشد که شما پودر هل باکیفیت و خوش عطر و طعم را تهیه نمایید و این حاصل نمی شود مگر اینکه به خریدتان اعتماد نمایید. در همین راستا فروشگاه اویس، پودر هل کاملا طبیعی و تازه را در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما مشتریان عزیز عرضه می نماید.

سایز:


قیمت: 40,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05137243137 تماس بگیرید

پودر هل چیست؟

پودر هل از آسیاب هل با پوست یا بدون پوست حاصل می شود. می توانید پس از خرید هل و آموزش نحوه ی آسیاب کردن هل، پودر هل درست نمود اما خرید اینترنتی پودر هل انتخابی درست تر و به صرفه تر بوده و دیگر زحمت آسیاب هل را نیز ندارد. نکته مهم در خرید پودر هل این می باشد که شما پودر هل باکیفیت و خوش عطر و طعم را تهیه نمایید و این حاصل نمی شود مگر اینکه به خریدتان اعتماد نمایید. در همین راستا فروشگاه اویس، پودر هل کاملا طبیعی و تازه را در بسته بندی های شیک و تمیز خدمت شما مشتریان عزیز عرضه می نماید.

پودر هل در کیک

در اکثر دستور پخت ها مشاهده می شود که یکی از مواد تشکیل دهنده کیک خانگی، پودر هل می باشد. با خرید اینترنتی پودر هل به راحتی و با اطمینان می توانید کیک های خانگی خوشمزه طبخ نمایید.

پودر هل در بارداری

مصرف به اندازه و کم هل سبز در بارداری و دوران شیردهی بلامانع است که به صورت دمنوش و یا در غذا استفاده شود. همچنین مصرف به اندازه و کم پودر هل در این دوران ممنوعیت ندارد.

پودر هل چه رنگی است؟

پودر هل به رنگ خاکستری بسیار تیره می باشد و از آنجایی که دانه های هل به رنگ سیاه می باشند لذا آسیاب دانه های هل و پوست هل رنگی این چنین به ما می دهد.

پودر هل در چه غذاهایی استفاده میشود؟

پودر هل سبز برای استفاده در اکثر غذاها مانند خورشت قیمه، مرغ، گوشت و... استفاده می شود که طعم و عطر بسیار خوبی به غذا می دهد. همچنین از پودر هل برای تزیین روی شیرینی، حلوا، شله زرد، کیک و انواع دسر استفاده می شود.

انواع پودر هل

پودر هل در انواع مختلف موجود می باشد مانند پودر هل سبز، پودر هل سیاه. اما چیزی به نام پودر هل سفید اصلا وجود ندارد چرا که هل سفید اصلا وجود ندارد. افراد کلاه بردار با قرار دادن هل سبز در وایتکس رنگ آن را از بین برده و سفید کرده و با اسانس طعم دار نموده و به فروش می رسانند. همچنین پودر هل با پوست و پودر هل بی پوست نیز از دیگر دسته بندی انواع پودر هل می باشد. پودر هل اویس آسیاب دانه های هل با پوست آن می باشد که شما به راحتی و با اطمینان می توانید تهیه نمایید.

 

 

محصولات مرتبط